پنج شنبه 1398/3/2 - 20 : 6

تماس با ما

جلسه کمیته همکاری آموزش و پرورش و حوزه های علمیه استان
جلسه کمیته همکاری آموزش و پرورش و حوزه های علمیه استان
تصویر خبر
اولین جلسه کمیته همکاری آموزش و پرورش و حوزه های علمیه استان در سال جاری در روز شنبه مورخ 28/2/98 در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان تشکیل گردید
اولین جلسه کمیته همکاری آموزش و پرورش و حوزه های علمیه استان در سال جاری در روز شنبه مورخ 28/2/98 در دفتر مدیرکل آموزش و پرورش استان تشکیل گردید در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از قرآن کریم :
 
مدیرکل آموزش و پرورش گلستان گفت: شادی ونشاط در مدارس به یک آیین نامه مفید و موثر نیاز دارد.
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش گلستان، احسان گوهری راد، مدیرکل آموزش و پرورش گلستان و نایب رییس کمیته همکاری های استان گلستان در جلسه کمیته همکاری حوزه های علمیه و آموزش و پرورش استان گلستان که در دفتر وی برگزار شد گفت: برنامه های سنتی و قدیمی پاسخگوی نیازهای نسل جدید نیست و ما امروز به ایده های جدید از سوی کارشناسان حوزه های علمیه و دانشگاه نیازداریم  تا به برنامه های تربیت دینی و آموزشی مدارس کمک شود.
 وی افزود: امسال در 2 ساعت خالی مدارس از حضور خوب روحانیون استفاده شد و این آمادگی وجود دارد که سایر دستگاه های فرهنگی هم از این ساعات استفاده نمایند.
سید خلیل حسینی دبیر کمیته همکاری های حوزه های علمیه و آموزش و پرورش استان بر تقویت روابط حوزه های علمیه با آموزش و پرورش تاکید کرد وگفت: اقامه نماز جماعت مدارس با اجرای کمی وکیفی مطلوب و با مشارکت ستاد اقامه نماز استان و ائمه جمعه و جماعات برگزار میشود.
وی یاد آور شد: آموزش و پرورش برای اجرای گفتمان های دینی با حضور همه افراد و مشارکت حوزه های علمیه وسایر دستگاه های فرهنگی آمادگی دارد تا بتواند به نیازهای نوجوانان و نسل آینده پاسخ دهند.
در ادامه جناب آقای محمدی رئیس ستاد اقامه نماز استان از برگزاری اجلاس نماز کشوری در آبان ماه 98 به میزبانی استان گلستان خبر داد و بر حضور پررنگ دانش آموزان و معلمان و همکاران در این اجلاس تاکید کرد.
در این جلسه مدیریت مرکز مهدویت و مسئول ستاد امر به معروف و نهی از منکر با بیان انتظارات از دستگاه های فرهنگی و حاضرین در جلسهتقاضای همکاری تنگاتنگ داشته اند
جلسه با ذکر صلوات بر محمد آل محمد به پایان رسید.
 
روابط عمومی نمایندگی شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان گلستان
 
 
 

پرتال استان ها